Haberler

Hatıra Ormanı Agaç Dikim Şenliği

TÜZYEKSAV/Özel Liderler Okulları öğrencilerimizi, velilerimizi kendi fidanlarını dikmek üzere 23 Mart 2019 Cumartesi Saat 11.30 da dikim alanımıza (Batıkent Haydar Aliyev Parkı Karşısı) bekliyoruz.

Read More

Pi Günü Etkinlikleri

Pi Günü Etkinliğimizde Öğrencilerimiz Pi Sayısının Farklı Disiplinlerde kullanım örneklerine ilişkin sunumlar yaptılar, yarışmalar gerçekleştirildi ve eğlenceli anlar da yaşandı. Katılan başarı gösteren ve emeği geçenleri kutluyoruz.

Read More

Veli Semineri

Veli Seminerimizde Binay Tenis Akademiden Onur BİNAY, Sporun eğitimdeki ve çocuk gelişimindeki önemi konusunda bilgiler sundular. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Read More

Ana A ve Ana B Sınıfları Minik Tema Eğitiminde

Minik Tema Eğitimi programı kapsamında; Toprak nedir? İçinde neler bulunur? Neler toprakta yetişir? Hangi canlılar bulunur? Toprak çeşitleri ve ağaçlandırmanın önemi nedir? konuları hakkında detaylı bilgilendirme çalışması yapıldı. Meşe palamudu tüpleme çalışması için meşe palamutları toprağa ekildi. Gözlemek için sabırlı olunması gerektiği vurgulandı. Tema Vakfı’nın kurucularından olan toprak dede olarak bilinen Hayrettin Karaca ve hayatı […]

Read More
X